Brygadzista - Majster Budowy

Nowa Bud Sp. z o.o.

Falenty, Raszyn, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Podstawowym obszarem działalności firmy jest realizacja prac budowlanych w charakterze inwestora i generalnego wykonawcy. Specjalizujemy się w budowie domów z drewna w budowie szkieletowej, charakteryzujące się trwałością i energooszczędnością. Doświadczenie zdobywaliśmy od 15 lat na rynku zagranicznym, w Polsce działamy od 2015 roku. Zdobyte doświadczenie oraz odpowiednio dobrany zespół specjalistów pozwalają nam łączyć wiedzę i doświadczenie z nowoczesnymi technologiami, dzięki czemu jesteśmy wiarygodnym partnerem.

W chwili obecnej szukamy osoby na stanowisko:

BRYGADZISTA - MAJSTER BUDOWY

Opis stanowiska:

  • koordynowanie oraz podział prac na budowie;
  • kontrolowanie czasu pracy pracowników budowlanych;
  • przyjmowanie materiałów od dostawców;
  • zarządzanie materiałami i sprzętem budowlanym;
  • sprawne rozwiązywanie problemów technicznych pojawiających się w trakcie realizacji zadań;
  • wykonywanie prac budowlanych.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku - brygadzisty/majstra;
  • doświadczenie w budowie domów pasywnych, kanadyjskich, drewnianych -mile widziane;
  • znajomość realiów budowy oraz umiejętność pracy z ludźmi;
  • rzetelność i solidność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • znajomość materiałów budowlanych;
  • prawo jazdy kat. B;
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • możliwość rozwoju osobistego;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Prezentacja firmy

Firmie z sektora budownictwa

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca fizyczna, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne