Brygadzista magazynowy/ Koordynator ze znajomością języka niemieckiego- Niemcy- atrakcyjne warunki

German Logistic GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce

42-600 Tarnowskie Góry, zagranica

Opis stanowiska pracy

reprezentowanie firmy poprzez kontakt z niemieckim klientem,
współpraca z koordynatorem projektu,
współpraca z biurami rekrutacyjnymi na terenie Polski,
pośrednictwo pomiędzy niemieckim brygadzistą oraz polskimi pracownikami,
koordynacja pracy podległych pracowników(m.in. kontrole skompletowanych palet pod względem ilościowym oraz jakościowym),
szeroko pojęta opieka nad polskimi pracownikami;

oferujemy:
pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku,
zatrudnienie na postawie niemieckiej umowy o pracę,
długoterminową współpracę,
stałe wynagrodzenie miesięczne+ prowizje,
zakwaterowanie,
samochód, komputer oraz telefon służbowy.

Wymagania

znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
min. wykształcenie- średnie,
prawo jazdy kat. B,
uprawnienia na wózki widłowe,
doświadczenie w pracy magazynowej lub na produkcji,
odpowiedzialność, rzetelność, komunikatywność;

Prezentacja firmy

German Logistic działa na rynku pracy tymczasowej od 2001 roku, spe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Logistyka