Brygadzista linii produkcyjnej

UNIFET Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
• obsługa i nadzorowanie pracy przy linii produkcyjnej,
• dbanie o ciągłą poprawę jakości i wydajności produkcji oraz terminowości realizacji zleceń,
• rozwiązywanie problemów techniczno – maszynowych,
• rzetelne prowadzenie dokumentacji, koniecznej do prawidłowego funkcjonowania firmy w zakresie pełnionych obowiązków,
• planowanie i organizowanie pracy podległego personelu,
• gotowość do pracy w systemie równoważnym lub 3- zmianowym,

Wymagania

Wymagania:
• minimalne doświadczenie:2 lata jako brygadzista w firmie produkcyjnej
• wykształcenie: min. średnie techniczne
• umiejętność zarządzania zespołem pracowników
• umiejętność rozwiązywania konfliktów między pracownikami
• umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
• staranność i dokładność wykonywanych zadań
• Odpowiedzialność, sumienność

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą produkującą i dystrybuującą wysokiej jakości tłuszcze roś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inżynieria