Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/10/2018.

Brygadzista - lider zmiany

Michałów-Reginów, mazowieckie

Xella Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania

  • Zarządzanie zespołem pracowników ok. 7 osób (organizowanie, motywowanie, kontrola),
  • Odpowiedzialność za przestrzeganie zasad BHP oraz innych przepisów i procedur obowiązujących w zakładzie,
  • Dbałość o powierzone mienie i porządek w miejscu pracy,
  • Raportowanie przebiegu procesu produkcji,
  • Skuteczna realizacja wyznaczonych celów,
  • Obsługa maszyn.

Wymagania:

  • Doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku w organizowaniu i kontroli pracy zespołu produkcyjnego,
  • Doświadczenie w pracy na produkcji,
  • Umiejętność egzekwowania przestrzegania przez pracowników zasad, procedur, instrukcji, regulaminów pracy i BHP,
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy własnej i zespołu, zaangażowanie,
  • Wykształcenie min. średnie techniczne,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku materiałów budowlanych,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony,
  • Pracę w systemie 4 – brygadowym (zmiany 12-godzinne),
  • Możliwość skorzystania z benefitów pracowniczych,
  • Praca możliwa od zaraz.

Xella Polska Sp. z o.o. - międzynarodowa firma - producent nowoczesnych systemów ... budowlanych, oferuje energooszczędne materiały budowlane: Ytong, Ytong Multipor, Ytong Energo i Silka. Priorytetami Xelli są jakość produkcji – polskie zakłady były wielokrotnie nagradzane w tej kategorii; a także profesjonalne wykonawstwo – od 2012 roku dostępna jest innowacyjna usługa „szkolenie na budowie”, Xella rozwija również autorski program edukacyjny dla szkół i uczelni technicznych – Akademia Murowania Silka Ytong. Więcej informacji w serwisach: www.ytong-silka.pl,
www.budowane.pl, www.ZdrowaBudowa.pl, www.akademiamurowania.pl.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Kadra zarządzająca , Praca Praca na produkcji , Praca Inżynieria , Praca Kontrola jakości