Brygadzista - > Lider Zespolu -> Lider Projektu

Lehrte // Sottrum // Oranienburg // Bawaria // Kiel i ???, Niemcy, zagranica

K&K Industriebau und Personalbetreuungs GmbH

Opis stanowiska pracy

Oddział Logistyki w firmie K&K Industriebau und Personalbetreuungs GmbH poszukuje pracowników do wzmocnienia kadry kierowniczej w następujących lokalizacjach:

- Lehrte
- Sottrum
- Kiel
- Berlin - Oranienburg
- Landshut

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatkowe korzyści wynikające z pełnionej funkcji ( komórka, laptop, samochód, pokój w mieszkaniu służbowym).

Poszukujemy kandydatów którzy zgodzą się przejść pełna ścieżkę rozwoju zawodowego w naszej firmie tzn. 6-9 Miesięcy pracy aby zrozumieć mechanizmy funkcjonowania w świecie Logistyki w Niemczech. Okres ten dzielimy na następujące etapy.

• Komisjoner – Kandydat uczy się pracy komisjonera na każdym z działów, aby w przyszłości rozumieć problemy swoich pracowników.
• Brygadzista - odpowiedzialny za 10-30 osób na zmianie. 2-Odpowiedzialny za:
o Sprawdzenie obecności
o Rozpoczęcie zmiany
o Ew. Szkolenie nowych pracowników
o Kontakt z klientem
o Współpracę z liderem zespołu / liderem projektu
o Zakończenie zmiany

Ewentualnie Lider Zespołu, a dla wyjątkowo zmotywowanych oraz bystrych kandydatów Lider Projektu.

Wymagania

Kandydat powinien :
- Mieć chęć do pracy – warunek podstawowy
- Nie bać się pracy fizycznej !!! ( czasami należy pomoc własnym pracownikom)
- Mieć chęć rozwoju zawodowego
- Mówić komunikatywnie w języku niemieckim ( na początek wystarcza naprawdę minimalna znajomość języka, ważne jest aby kandydat rozumiał polecenia Niemieckiego Brygadzisty oraz potrafił odpowiedzieć w dwóch/ trzech słowach
- Podstawowa znajomość pakietu Office.

Dodatkowymi atutami będą:
- Posiadanie prawa jazdy
- Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji

Prezentacja firmy

Firma K&K działa na terenie całych Niemiec od 1993 roku.
Jako kompetentny dostawca... usług HR posiadamy 8 oddziałów i zatrudniamy ponad 1000 pracowników dla przedsiębiorstw z różnych branż.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
6.750,00 zł - 10.500,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Praca Kadra zarządzająca , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie , Praca Inne