Brygadzista/ Lider linii produkcyjnej

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, śląskie

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dla chętnych możliwość wypracowania dodatkowych godzin w weekendy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Praca od zaraz, sprawny, bezstresowy proces rekrutacji!
  • Dostęp do rozbudowanego pakietu benefitów, w skład którego wchodzą: dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Dodatkowymi atutami będą: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomość j. angielskiego

Zadania:

  • Utrzymywanie ciągłości procesu produkcji
  • Kontrola i uzupełnianie dokumentacji
  • Monitorowanie parametrów maszyn - czyszczenie oraz konserwacja
  • Nadzorowanie prawidłowości wykonywanych działań na stanowiskach produkcyjnych m.in. obecności pracowników i korzystania z odzieży ochronnej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy