BRYGADZISTA/ LIDER/ KIEROWNIK GRUPY SERWISANTÓW

HUAPOL Telekom Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

HUAPOL jest firmą technologiczną dostarczającą usługi budowy, instalacji, modernizacji i utrzymania stacjonarnych i mobilnych sieci telekomunikacyjnych. Jesteśmy uznanym partnerem dla globalnych operatorów telekomunikacyjnych, operatorów telewizji kablowych oraz producentów urządzeń telekomunikacyjnych.

W związku z dalszym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Województwo: kujawsko-pomorskie, łódzkie, małopolskie (miejsce pracy – Nowy Sącz)

OPIS ZADAŃ:

  • nadzór nad prawidłową i terminową realizacją zleceń
  • koordynowanie prac własnych grup wykonawczych i podwykonawców
  • zarządzanie zespołem pracowników technicznych – Instalatorów
  • uzgodnienie prac z zarządcą nieruchomości
  • kontrola i raportowanie stopnia realizacji zakładanych prac
  • praca z grupą wykonawczą, liderowanie grupie
  • współpraca z przedstawicielami Klienta oraz Kierownikami Projektów Inwestycyjnych
  • nadzór nad powierzonymi materiałami i narzędziami do realizacji zleceń

WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. średnie o kierunkach technicznych
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • minimum roczne doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników technicznych
  • podstawowa wiedza z zakresu prawa pracy
  • umiejętność sporządzania grafików pracy
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki oraz silna motywacja do pracy
  • prawo jazdy kat. B – warunek konieczny

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie w branży telekomunikacyjnej/ elektrycznej
  • znajomość technologii FTTH

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dogodną formę zatrudnienia: umowa o pracę lub b2b
  • dobry pakiet wynagrodzenia oraz atrakcyjny system premiowy
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, awansu
  • to od jakiego stanowiska rozpoczniemy współprace zależy od doświadczenia i umiejętności

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie aplikacji za pomocą opcji "Aplikuj".

Prezentacja firmy

HUAPOL Specjalizuje się w budowie farm fotowoltaicznych oraz mniejszych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/12/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Kadra zarządzająca, Praca Top management