Brygadzista (kolejowa sieć trakcyjna)

Trakcja PRKiI S.A.

Szczecin i okolice, zachodniopomorskie

Wizję zmieniamy w rzeczywistość
Trakcja PRKiI S.A. jedna z największych spółek giełdowych, działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego w tym kolejowego, drogowego oraz energetyki w Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem spółki oraz licznymi kontraktami realizowanymi na terenie województwa zachodniopomorskiego poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Nadzór i zarządzanie pracami brygady oraz maszyn.
  • Podział zadań wśród pracowników brygady i kontrola ich realizacji.
  • Montaż sieci trakcyjnej.
  • Realizacja prac brygady w założonym czasie, ustalonym z kierownikiem kontraktu lub kierownikiem robót.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy brygadzisty przy robotach związanych z budową kolejowej sieci trakcyjnej.
  • Wykształcenie elektryczne, min. zawodowe.
  • Dyspozycyjność do pracy w delegacji.
  • Zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 m.
  • Uprawnienia SEP E i D.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Zaangażowanie, chęć do pracy.

Oferujemy

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych).
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w branży.
  • Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego.
  • Współpracę z najlepszymi ekspertami w branży.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.