Brygadzista i order picker w chłodni stawka 12 EUR plus bonusy 620 EUR

SBA Flex Recruitment

Tilburg, Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

SBA Flex jest międzynarodową agencją pracy z siedzibą główną w Tilburgu. Oferujemy pracę w sektorze spożywczym, produkcyjnym, logistycznym i metalowym. Zapewniany zakwaterowanie, transport oraz ubezpieczenie zdrowotne. Dajemy możliwość długoterminowej współpracy w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dla naszego klienta – firmy logistycznej zajmującej się dystrybucją mrożonek: pizza, przekąski, lody, mrożone pieczywo - szukamy zmotywowanych i dyspozycyjnych pracowników na stanowisko

BRYGADZISTA oraz ORDERPICKER w chłodni.

Miejsce pracy: Tilburg, Hoogeveen.

OPIS STANOWISKA:

Praca w magazynie przy załadunku, rozładunku i zbieraniu zamówień w systemie głosowym (język angielski i polski). Praca w temperaturze -24 stopnie Celsjusza. Każdy pracownik otrzymuje specjalistyczne ubranie do pracy w chłodni, które zabezpiecza przed utratą ciepła. Ubranie jest przechowywane w ogrzewanych szafkach. Praca na dwie zmiany: 14.00-23.00 i 24.00-8.00 Magazyn składa się z 3 pięter, wszystkie zamówienia są obsługiwane komputerowo. Na dziale ekspedycji pracownicy kompletują produkty zgodnie z zamówieniami klientów: na wózkach EPT. Wszystkie towary znajdują się w zbiorczych opakowaniach. Gotowe zamówienia dostarczane są do punktu załadunku automatyczną linią ekspedycyjną

Wymagania

• Stanowisko Brygadzisty – wymagana dobra znajomość języka angielskiego

• Pozostałe stanowiska: znajomość języka angielskiego NIE JEST wymagana

• Motywacja do pracy w chłodni

• Dyspozycyjność na długi okres czasu

• Chęć pracy w systemie zmianowym

• Dbałość o higienę pracy

OFERUJEMY

• Brygadzista Stawka 13,70 EUR (stawka podstawowa 12,00 EUR plus dodatek za pracę w chłodzie, dodatek ADV oraz dodatek zmianowy)

• Order picker stawka - 12,54 (stawka podstawowa 10,93EUR + 0,15 EUR dodatek ADV + 0,20 EUR dodatek z pracę chłodzie +11,25% dodatek zmianowy)

• 40 godzin pracy w tygodniu, możliwe nadgodziny

• 7 godzin pracy – płatne za 8 godzin

• Płatne przerwy i ciepła zupa co 2 godziny

• zakwaterowanie: na życzenie możemy zapewnić mieszkanie niedaleko miejsca pracy

• transport do pracy i z powrotem (samochodem lub rowerem)

• obsługę kadrowo-administracyjną w języku niderlandzkim, angielskim, polskim i rumuńskim

Prezentacja firmy

SBA Flex Recruitment jest agencją zatrudnienia wpisaną do rejestru agenc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie