Brygadzista hali szczepień w kulturach in vitro

Vitroflora Laboratorium Kultur Tkankowych

Łochowo, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Praca przy nadzorze osób tnących, rozdzielanie zadań osobom tnących, sprawdzanie wykonania bieżących planów pracy i wykonywanie ich zgodnie z zaleceniami biotechnologów i kierownictwa.

Wymagania: wykształcenie minimum średnie , kierunkowe (ogrodnictwo, rolnictwo, biotechnologia).

Mile widziana znajomość kultur in vitro, zdolności do kierowania grupą pracowników podległych, obsługa komputera, umiejętność pracy w zespole, dokładność i sumienność, konsekwencja w działaniu, znajomość języków obcych w szczególności języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy wynagrodzenie powyżej 2100 zł netto / miesiąc.

Prezentacja firmy

Prężnie działająca firma ogrodnicza produkująca materiał wyjściow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Rolnictwo, Praca Praca na produkcji