Brygadzista - Dział Montażu - rekrutacja online

HRK S.A.

Dzierżoniów, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

HRK S.A. dla swojego stałego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży elektrotechnicznej - poszukuje kandydata na stanowisko:

Brygadzista - Dział MontażuMiejsce pracy: Dzierżoniów

Zadania:

  • zarządzanie działem montażu w celu osiągnięcia wymaganych standardów obowiązujących w firmie
  • koordynacja pracy podległego zespołu pracowników - 50 osób (monterzy i technicy)
  • analizowanie przyczyn obniżonej efektywności, planowanie i nadzorowanie działań korygujących
  • optymalizacja organizacji produkcji i ciągłe jej doskonalenie
  • bieżąca współpraca z innymi działami firmy
  • praca  w systemie 3-zmianowym

Wymagania:

  • zdolności menadżerskie poparte kilkuletnią praktyką w zarządzaniu zespołem pracowników
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe techniczne - mile widziane
  • zdolność kreatywnego myślenia
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • umiejętność rozwiązywania konfliktów i  pracy w zespole
  • obsługa komputera (szczególnie MS Excel)
  • zaangażowanie w pracę i dyspozycyjność
  • silna motywacja do pracy, umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w systemie jednozmianowym
  • praca w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole
  • miłą atmosfera w przyjaznym zespole

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.