Brygadzista Budowlany [Belgia]

Regess Sp. z o.o.

58-500 Jelenia Góra, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Polska firma budowlana zatrudni wykwalifikowanego i odpowiedzialnego Brygadzistę/ Majstra budowy z bardzo dobrą dobrą znajomością języka angielskiego. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynowanie i prowadzenie prac budowlanych przy wznoszeniu obiektów na terenie Belgii.

Zadania:
• współpraca z projektantem i kierownikiem budowy
• rozplanowywanie robót i ich realizację zgodnie z planem
• kierowanie pracą podległego zespołu
• prowadzenie budowy pod kątem technicznym
• prace murarskie, ciesielskie, ogólnobudowlane

Wymagania

• wykształcenie średnie
• doświadczenie w zakresie prac ogólnobudowlanych, sanitarnych, elektrycznych.
• WARUNEK: umiejętność czytania rysunku technicznego oraz planów
• prawo jazdy kategorii B, mile widziany samochód
• dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Korzyści:
• zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• długoterminowa współpraca
• możliwość zdobycia bogatego doświadczenia międzynarodowego
• możliwość zakwaterowania w pobliżu projektu
• atrakcyjne wynagrodzenie

Administratorem danych osobowych jest Regess sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Bankowej 36 w Jeleniej Górze (58-500). Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3 miesięcy. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziału w rekrutacji

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną, która jako general... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie