ManpowerGroup Sp. z o.o.

Brygadzista/ Brygadzistka

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Miejsce pracy: okolice Grodziska Mazowieckiego

Zadania:

  • Zarządzanie grupą pracowników
  • Wykonywanie raportów logistycznych dla bezpośrednich przełożonych
  • Mierzenie efektywności zespołu
  • Tworzenie grafików pracy
  • Zapewnienie prawidłowego przepływu towarów i terminowości

Wymagania:

  • M.in. 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Własne sposoby na motywację pracowników
  • Umiejętność sporządzania raportów
  • Pozytywne nastawienie i zaangażowanie
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej

Oferta:

  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z firmą
  • Stałe zatrudnienie u klienta
  • Profesjonalny pakiet szkoleń
  • Wynagrodzenie powiększone o premię miesięczną
  • Realna możliwość awansu i zdobycia cennego doświadczenia
  • Dogodny dojazd autostradą (ok. 30 min z Warszawy)

Zadzwoń: 604-916-080

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials