Opis stanowiska pracy

WE CAN DO HR jest prężnie rozwijającą się firmą w branży HR (rekrutacje stałe oraz leasing pracowniczy). Rekrutujemy i wynajmujemy pracowników dla najlepszych firm na świecie. Naszych pracowników można znaleźć we Włoszech, Niemczech, Anglii czy Skandynawii. Dla polskich klientów poszukujemy najlepszych specjalistów w każdej dziedzinie. Dostarczamy też do fabryk pracowników z Ukrainy. Jesteśmy zarejestrowani w rejestrze podmiotów gospodarczych prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11686.

Opis stanowiska:

  • Dla naszego kontrahenta w Szwecji poszukujemy doświadczonych brukarzy.

Obowiązki:

  • Układanie kostki brukowej.
  • Układanie granitu oraz wszelkiego rodzaju kamieni naturalnych.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w zawodzie brukarza (min.3 lata)
  • znajomość języka angielskiego lub szwedzkiego będzie dodatkowym atutem
  • uczciwość i rzetelność

Oferta:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • transport
  • wysokie ubezpieczenie opiekę medyczną
  • opłacony III filar emerytalny
  • narzędzia i odzież roboczą
  • opiekę koordynatora

Prezentacja firmy

WE CAN DO HR sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inne