Opis stanowiska pracy

Praca przy układaniu kostki granitowej, marmurów i krawężników

Wymagania

  • min 3 letnie doświadczenie na ww. stanowisku
  • b. dobra znajomość j. niemieckiego
  • wykształcenie zawodowe lub techniczne
  • samodzielność
  • sumienność
  • dokładność oraz rzetelność

Oferujemy

  • stałą pracę
  • wysokie zarobki od 7000 do 12000 PLN netto
  • świadczenia rodzinne (KINDERGELD)
  • urlopy niemieckie (SOKA)
  • zapewniamy zakwaterowanie i dojazdy do pracy z Polski do Niemiec, zjazdy do Polski co 2 tygodnie (z możliwością pozostawienia auta na 24 h strzeżonej bazie w Opolu)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Prezentacja firmy

MAX BAU to uznana firma budowlana z 10-letnim doświadczeniem, której głó... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Budownictwo / Praca na budowie