Opis stanowiska pracy

Runtime Polska Sp. z o. o., zarejestrowana w KRS pod numerem 4261, jest częścią międzynarodowej grupy Runtime Group posiadającej 85 oddziałów w sześciu krajach Unii Europejskiej i działającej od dziesięcioleci na niemieckim rynku pracy. Oddział w Polsce został założony w czerwcu 2005 i działa aktualnie w branży pośrednictwa pracy za granicę i doradztwa personalnego ponownie na terenie Zgorzelca.
Dla naszych kontrahentów za granicą poszukujemy BRUKARZY:

Opis / Obowiązki:

· Miejsce pracy: okolice miasta Düsseldorf Niemcy

· Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie

· Praca jest bezpośrednio u pracodawcy, na stałe

· Pracodawcą jest niemiecki zakład brukarski

· Czas pracy: od poniedziałku do piątku, ok. 200 godz. miesięcznie

· Główne zadania:

· Układanie kostki brukowej i kamienia naturalnego (wjazdy, parkingi, drogi dojazdowe, chodniki, ścieżki, schody itp.)

· Niwelacja terenu, szpachlowanie, murowanie, betonowanie

· Obsługa elektronarzędzi i maszyn budowlanych jak np. minikoparka

· Samodzielne kierowanie pracą brygady brukarzy, przy kwalifikacjach brygadzisty

Oferujemy:

· Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne

· Wynagrodzenie brutto: 12,50 do 15 euro (brukarz bez funkcji brygadzisty)

· Wynagrodzenie brutto: 15,50 do 20 euro (brukarz brygdadzista)

· Miesięcznie wynagrodzenie netto od 1600 do 2500 euro

· Zakwaterowanie zapewnia pracodawca, ale opłaca pracownik, ok.400 euro miesięcznie

Proszę o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Wymagania

Wymagania:

· Młody wiek (do 40 lat)

· Konieczne akutalne i udokumentowane doświadczenie na stanowisku brukarza

· Mile widziane doświadczenie na stanowisku brygadzisty ekipy brukarzy

· Doświadczenie przy drobynch pracach murarskich i betoniarskich

· Konieczna dobra znajomość języka niemieckiego

· Konieczne prawo jazdy kat. B i własne auto

· Mile widziana umiejętność obsługi minikoparki lub innych maszyn budowlanych

· Umiejętność pracy w grupie

Prezentacja firmy

Runtime Polska Sp. z o. o., zarejestrowana w KRS pod numerem 426... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie