Branża marketingowa, bez doświadczenia, na dłużej!

Perspective Marketing

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Rozważasz pracę w obsłudze klienta, sprzedaży? Rozmyślasz czy jest to praca dla Ciebie?
Owszem jest! Jeśli:
Zależy Ci na wysokich zarobkach- przejrzyste warunki wynagrodzenia gwarantują Ci, że pracujesz na własne konto.
Pomaganie innym sprawia Ci przyjemność ? Przedstawiciel Marketingowy reprezentuje różnych klientów, również organizacje pozarządowe.
Cenisz sobie pracę w zespole i nawiązywanie nowych znajomości- współpraca z nami umożliwi Ci poznanie wielu ciekawych i interesujących osób oraz nawiązanie cennych przyjaźni.
Masz zacięcie do rywalizacji- biorąc udział w naszych konkursach, masz możliwość wygrania niezapomnianych wycieczek oraz zdobycia cennych bonusów.

Co zyskujesz współpracując z nami:

WSPARCIE NA STARCIE
Zapewniamy Ci profesjonalne wdrożenie do pracy u boku naszych doświadczonych współpracowników. Zorganizujemy specjalnie dla Ciebie indywidualne szkolenia produktowe, motywacyjne.

WYSOKIE ZAROBKI
Współpracując z nami, masz szansę zdobyć liczne nagrody i bonusy. Wielkość Twojego wynagrodzenia będzie zależeć od wyników, jakie osiągniesz oraz od Twojej motywacji i zaangażowania.

SZKOLENIA
Będziesz uczestniczył w szeregu szkoleń, które dla Ciebie przygotujemy. Będą one dotyczyły technik sprzedażowych, motywacji, oferowanych przez nas produktów. Dzięki nim rozwiniesz swoje kompetencje.

WSPARCIE DOŚWIADCZONEGO LIDERA
W związku z tym, że z nami doświadczysz wielu wyzwań zawodowych, możesz liczyć na pomocną dłoń i wsparcie ze strony przełożonego.
Twoje zadania będą koncentrowały się na wielu aspektach.

U nas doświadczysz:
POZYSKIWANIA NOWYCH KLIENTÓW
Nawiązując relacje biznesowe, ważna jest Twoja swoboda w kontaktach międzyludzkich, optymizm i kreatywność.

POSZERZANIA SWOJEJ WIEDZY I ZDOBYWANIE NOWYCH UMIEJĘTNOŚCI
Współpracujemy z najlepszymi i chętnie wesprzemy, również Ciebie dając Ci szansę na rozwój.

OSIĄGANIE WYZNACZONYCH CELÓW SPRZEDAŻOWYCH
Będziesz mógł sprawnie i dokładnie mierzyć rezultaty swojej pracy przy tym otrzymać wysokie wynagrodzenie.

Wymagania

To o co chciałbyś nas zapytać…

Czy nie posiadając doświadczenia w sprzedaży, marketingu, mam szanse na współpracę?
Tak- nie wymagamy doświadczenia. Dla nas liczy się Twoje zaangażowanie.

Czy mam szansę na rozwój w strukturze firmy?
Oczywiście, jak najbardziej dajemy możliwość rozwoju osobom posiadającym silną motywację do pracy. Jako firma realizujemy wyznaczone cele takie jak rozwój naszych zespołów, jak i jednostki. Patrzysz w lustro i widzisz przyszłego lidera? Jesteś nastawiony na realizację wyznaczonych celów? Potrafisz motywować innych? Potrafisz cieszyć się z sukcesów a trudności przekuć w cenne doświadczenie? Jeśli TAK , odnieś sukces w naszym gronie i skorzystaj z naszej ścieżki rozwoju-Aplikuj!

Będąc młodym rodzicem, cenię sobie elastyczność czasową. Czy jest możliwość dopasować godziny pracy do moich codziennych obowiązków?
Tak- Masz możliwość dostosowania swoich godzin pracy do potrzeb. Istotne są dla nas wyniki Twojej pracy nie zaś ilość godzin spędzonych za biurkiem . Główna część Twoich zadań będzie odbywać się poza siedzibą firmy.

Informacje o firmie:
Firma Perspective Marketing, powstała w Warszawie we wrześniu 2012 roku. Niemal dokładnie po trzech latach w spędzonych w stolicy, otworzyliśmy biuro w Gdyni. Działamy w ramach międzynarodowej organizacji Appco Group, która zapewnia nam wsparcie w takich obszarach jak administracja, finanse, obsługa klienta, szkolenia oraz umiejętności biznesowe.
Od początku działalności prowadzimy kampanie marketingowe dla ogromnej grupy klientów. Trzy lata doświadczenia oraz możliwość korzystania z wiedzy i wsparcia zaprzyjaźnionych firm sprawiają, że nasze działanie przyczynia się do rozwoju reprezentowanych klientów. Dodatkowo, skuteczność metody Human CommercialTM, z której korzystamy, sprawia że docieramy i rozpoznajemy potrzeby każdego klienta.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Zachęcamy do przesyłania aplikacji za pomocą portalu.
Prosimy o dodanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Prezentacja firmy

PERSPECTIVE MARKETING

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
Nagrody, bonusy, wyjazdy zagraniczne
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media