Brand Manager

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Międzynarodowa firma FMCG z szeroko rozumianej branży napojowej poszukuje osoby na stanowisko:

Brand ManagerMiejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Tworzenie i implementację rocznego planu aktywności marki
  • Prowadzenie prac projektowych powiązanych z planem aktywności, w tym również trade marketing
  • Analizę rynku/konkurencji przy wykorzystaniu m.in. takich źródeł jak Nielsen, Gfk itp.
  • Rekomendacja w zakresie kształtowania asortymentu, cen, dystrybucji i promocji
  • Współpracę z agencjami zewnętrznymi
  • Współpracę z innymi działami wewnętrznymi (również międzynarodowo)
  • Przygotowanie prezentacji
  • Prowadzenie budżetu marketingowego

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Duże poczucie odpowiedzialności za podjęte tematy, otwartość na prezentowanie własnych rekomendacji
  • Doświadczenie w działaniach ATL/BTL we współpracy z agencjami
  • Doświadczenie w obszarze trade marketing
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferta:

  • Praca w rozpoznawalnej międzynarodowej organizacji
  • Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe i premia
  • Przyjazną atmosferę pracy w kameralnym zespole
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.