Mieszko BIS Sp. z o.o.
Mieszko, ceniony producent wysokiej jakości pralin, czekoladek, cukierków oraz wafli, aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Brand Manager

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków

  • Tworzenie narzędzi do pozyskiwania danych oraz monitorowanie rynku w zakresie wybranej grupy produktowej
  • Przygotowywanie i wdrażanie strategii marketingowej marki w oparciu o analitykę danych rynkowych, monitoring działań konkurencji
  • Uczestniczenie w planowaniu sprzedaży i tworzeniu strategii cenowej, dystrybucyjnej oraz strategii komunikacji reklamowej dla wybranej grupy produktowej
  • Tworzenie planów wdrożeń nowych produktów dla wybranej grupy produktowej oraz ich realizacja
  • Tworzenie planów wsparcia marketingowego i ich skuteczna realizacja
  • Analizowanie skuteczności prowadzonych działań, wyciąganie wniosków i formułowanie rekomendacji
  • Tworzenie budżetu dla wybranej grupy produktowej oraz jego realizacja
  • Prezentowanie przed Zarządem etapów realizacji planu marketingowego wybranej grupy produktowej
  • Koordynowanie i prowadzenie badań i analiz marketingowych

Oczekiwania

  • Doświadczenie w operacyjnym wdrażaniu produktu na rynek FMCG
  • Praktyczna znajomość narzędzi wsparcia marketingowego ATL i BTL
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie i marketing)
  • Bardzo dobra znajomość posługiwania się pakietem MS Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i interpersonalne
  • Pro-aktywność i silna orientacja na osiąganie założonych celów biznesowych przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości realizowanych zadań
  • Umiejętność kreatywnego rozwiązywanie problemów
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania oraz umiejętność zarządzania czasem i priorytetami
  • Umiejętność prowadzenia wielu projektów i zadań jednocześnie

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o silnej pozycji na rynku
  • Ambitną i kreatywną pracę w dobrej atmosferze
  • Pakiet socjalny (m. in. prywatna opieka medyczna, karta multisport)
  • Niezbędne narzędzia pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.