Brand Manager

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za budowaniem świadomości marki poprzez analizę i research oraz działania marketingowe.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta - popularnej marki sportowej - poszukujemy osoby na stanowisko Brand Managera.

Opis stanowiska

  • Nawiązywanie kontaktu i współpraca z agencjami reklamowymi, influencerami
  • Opracowywanie, wdrażanie i analizowanie kampanii reklamowych
  • Współtworzenie kampanii marketingowych dla kanałów B2B i B2C we współpracy z innymi działami
  • Współpracę z Działem Zakupów i Rozwoju Produktów, Działem R&D i Pionem Handlowym
  • Działania analityczne w kontekście podejmowanych działań marketingowych
  • Opracowywanie, w oparciu o wiedzę o konsumencie i rynku strategii długoterminowej marki oraz portfela produktowego
  • Przygotowywanie rekomendacji i wdrażanie działań w oparciu o dane rynkowe, obserwację trendów
  • Nadzór nad działaniami reklamowymi, projektowaniem produktów i innymi formami marketingu w celu zachowania spójności w brandingu

Profil kandydata

  • Dobra znajomość narzędzi marketingowych
  • Znajomość i umiejętność korzystania z narzędzi do analityki marketingowej
  • Samodzielność, duża inicjatywa własna, odpowiedzialność za prowadzone działania
  • Umiejętności koordynowania wielu projektów
  • Znajomość aktualnych trendów w marketingu
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność szybkiego działania
  • Znajomość języka angielskiego w piśmie i w mowie - minimum B2

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kompetencji
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page