Brand Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla Naszego Klienta, firmy z branży weterynaryjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Brand ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Zarządzanie produktami dietetycznymi i suplementami i kosmetykami dla zwierząt
  • Kreowanie i wdrażanie strategii marketingowej dla powierzonych produktów
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z lekarzami weterynarii
  • Planowanie i realizacja budżetów promocyjnych poszczególnych produktów
  • Monitorowanie trendów rynkowych

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży weterynaryjnej lub farmaceutycznej
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane: weterynaria, farmacja, medycyna, nauki ścisłe)
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Umiejętność zarządzania projektami, zdolności organizacyjne i negocjacyjne
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub B2B
  • atrakcyjny system premiowy
  • pakiet benefitów pozapłacowych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.