Brand Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Rybnik, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, czołowego producenta z branży FMCG (non-food), poszukujemy doświadczonych Brand Managerów. Zapraszamy do aplikowania osoby z centralnej oraz południowej części woj. śląskiego.

Brand ManagerMiejsce pracy: Rybnik

Zadania:

  • Przygotowywanie i realizacja strategii marketingowej dla wybranej marki;
  • Współtworzenie i wdrażanie kampanii marketingowych (on-line i off-line);
  • Ustalanie i realizacja krótko i długoterminowych celów marketingowych;
  • Bieżąca kontrola pozycji rynkowej prowadzonych marki na rynku;
  • Prowadzenie analiz i badań marketingowych w oparciu o dostępne narzędzia;
  • Proponowanie nowych rozwiązań, ulepszeń, nowych produktów w obszarze marki;
  • Śledzenie trendów rynkowych lokalnych i międzynarodowych w swojej kategorii;
  • Współpraca z zespołem, działem R&D oraz firmami zewnętrznymi (agencje marketingowe, PR, drukarnie);
  • Zarządzanie budżetem marketingowym.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (marketing i reklama, PR, etc.);
  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Brand Managera w firmie z sektora FMCG (produkcja lub dystrybucja);
  • Doświadczenia w rozwoju i wdrażaniu kampanii marketingowych oraz nowych produktów;
  • Praktyczna znajomość narzędzi marketingowych;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji (B2);
  • Kreatywność, zaangażowanie, innowacyjność, rozwinięte umiejętności analityczne.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę w firmie o rozpoznawalnej i silnej marce;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych;
  • Praca w częściowym systemie zdalnym, również po pandemii;
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • Koleżeńska atmosfera w pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.