Brand Manager (produkty biobójcze/dezynfekcja)

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1150271

Dla naszego Klienta, producenta o uznanej renomie na rynku, poszukujemy obecnie Kandydata do objęcia roli Brand Managera w obszarze produktów biobójczych.

Miejsce zamieszkania: Warszawa

Najważniejsze zadania:

- Przygotowywanie rekomendacji i wdrażanie strategii dot. powierzonych produktów.
- Odpowiedzialność za P&L.
- Opracowanie komunikacji do specjalistów.
- Tworzenie planu aktywności marketingowych.
- Monitorowanie rynku.
- Zarządzanie budżetem.
- Współpraca z innymi działami w organizacji.

Wymogi dotyczące stanowiska:

- Doświadczenie w pracy marketingowej z produktami kategorii biobójczych, dezynfekcji.
- Znajomość rynku konkurencji.
- Zdolności analityczne, synteza danych.
- Organizacja pracy własnej.
- Umiejętność współpracy.

Nasz Klient oferuje:

- Zatrudnienie w formie umowy o pracę w stabilnej organizacji.
- Niezbędne narzędzia do pracy.
- Pakiet benefitów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland