Brand Manager- FMCG

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta poszukujemy Brand Manager'a, który ma doświadczenie w branży FMCG i zarządzaniu małym zespołem.

Informacje o kliencie

Klient z branży FMCG w swoim portfolio ma kategorie produktowe z branży spożywczej i okołonapojowej.

Opis stanowiska

Zadania i obowiązki:

  • aktywny udział w realizacji projektów marketingowych
  • opracowywanie i wdrażanie planów promocji we współpracy z zespołem handlowym
  • market research - monitorowanie rynku
  • przygotowywanie prostych zestawień w Excel
  • pomoc w produkcji i dystrybucji materiałów trade marketingowych i PR
  • Inicjowanie, wdrażanie i analizowanie efektywności działań promocyjnych, reklamowych oraz wykorzystania materiałów POS
  • przygotowanie i przeprowadzanie prezentacji, szkoleń
  • umiejętność podejmowania decyzji i gotowość do samodzielnego działania
  • zarządzanie 1-2 osobowym zespołem

Profil kandydata

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie min. 2 letnie w marketingu produktowym/ brandowym, preferowane na marce lokalnej
  • samodzielność i zdolność do szybkiego uczenia się
  • zdolności analityczne (analizy sprzedaży np. Nielsen, trendów rynkowych, rentowności produktu/promocji), umiejętność wyciągania wniosków
  • wysoko rozwinięte umiejętności kierowania projektami
  • kreatywność, determinacja w dążeniu do celu
  • entuzjazm i zapał w działaniu
  • duże umiejętności interpersonalne, w szczególności pracy zespołowej
  • doświadczenie w tworzeniu/współtworzeniu strategii rozwoju i komunikacji powierzonych produktów
  • znajomość j. angielskiego

Oferujemy

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od wyników
  • Realne i jasno określone cele
  • Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego w firmie o rozpoznawalnych markach
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page