Brand & Activation Specialist kraje bałkańskie

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG - czołowego przedstawiciela swojej kategorii, poszukujemy kandydatów na stanowisko Brand & Activation Specialist na rynki międzynarodowe. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za aktywację marki w kanale nowoczesnym na rynkach bałkańskich.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCG oferująca produkty z kategorii kosmetycznej. Marki i produkty znajdujące się w portfolio produktowym są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych w swoim segmencie. Firma posiada w Polsce hub zarządzający biznesem w 17 krajach Europy Centralnej. Obecnie poszukujemy zaangażowanej i energicznej osoby na stanowisko Brand & Activation Specialist. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za koordynację działań marketingowych i trade marketingowych na wybranych rynkach krajów bałkańskich, do których zaliczane są m.in. Rumunia, Serbia, Bułgaria, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja.

Opis stanowiska

* Przygotowywanie i koordynacja działań wspierających sprzedaż oraz aktywności marketingowych na marce
* Wsparcie wprowadzania nowości na podległych rynkach
* Analiza i post ewaluacja podejmowanych działań
* Dostosowywanie narzędzi marketingowych do specyfiki rynku
* Przygotowywanie materiałów POS oraz współpraca z zewnętrznymi agencjami w zakresie kampanii BTL, ATL oraz działań PR
* Monitorowanie i bieżąca analiza wydatków marketingowych

Profil kandydata

* Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w 75% praca w tym języku) - warunek konieczny
* Wysoko rozwinięte kompetencje analityczne
* Około 2-letnie doświadczenie w dziale sprzedaży/trade marketingu w branży FMCG
* Wykształcenie wyższe
* Innowacyjne i kreatywne podejście do pracy

Oferujemy

* Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
* Umowę na czas określony: 18 miesięcy
* Ciekawe wyzwania
* Pracę na rynkach międzynarodowych
* Narzędzia niezbędne do pracy

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page