Opis stanowiska pracy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na polski rynek rekrutacyjny nowych wartości i innowacji. Skutecznie dbamy o potrzeby naszych Kandydatów i Klientów kreując nowoczesne rozwiązania w obszarze HR, podnoszące efektywność prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Z powodzeniem realizujemy ogólnopolskie projekty rekrutacji stałych oraz projekty doradcze i konsultingowe. Poznajmy się! JobMe!

Numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14680.

Dynamicznie rozwijająca się firma handlowa, w związku z rozwojem struktur międzynarodowych, poszukuje kandydatów na stanowisko: Branch Manager

Branża: transport

Miejsce pracy: Ukraina - Lwów lub Kijów.

Zakres obowiązków:

• Przygotowanie i współtworzenie nowych struktur handlowych firmy na terenie Ukrainy

• Ścisła współpraca z centralą Firmy w Polsce (wdrożenie 1 miesiąc w PL)

• Rozwój firmy w regionie (budowanie portfela zamówień, budowa zespołu)

• Współtworzenie planów rozwojowych firmy

• Prowadzenie aktywnej sprzedaży w regionie (firmy transportowe)

• Koordynacja działań marketingowych

• Budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z Klientami

• Odpowiedzialność za powierzone mienię, sprzęt, stan magazynowy, w dłuższej perspektywie nowych pracowników

• Nadzór administracyjny i kosztowy prowadzonych rozliczeń

• Współpraca z podmiotami zewnętrznymi (biura, instytucje państwowe, banki itp.)

• Inicjowanie zmian w celu usprawnienia procesów i rozwoju

Oferujemy:

• Dużą niezależność w osiąganiu celów biznesowych

• Współpracę z doświadczonym zespołem specjalistów

• Narzędzia potrzebne do wykonywania zadań (laptop, telefon, samochód służbowy),

• Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznej i renomowanej firmie z ponad 20 letnią tradycją

• Dodatkowe formy wynagrodzenia w postaci premii i dodatków

• Możliwość dalszego rozwoju zawodowego (rynek rodzimy lub polski)

Wymagania:

• Samodzielność, elastyczność i inicjatywa

• Rzetelność i determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów

• Wykształcenie średnie lub wyższe

• Doświadczenie w budowaniu nowych struktur, zarządzaniu firmą/oddziałem na terenie Ukrainy będzie atutem w rekrutacji

• Doświadczenie w sprzedaży towarów lub usług (B2B, B2C)

• Umiejętności zarządcze i administracyjne z silnym naciskiem na osiąganie celów biznesowych

• Doświadczenie w branży motoryzacyjnej/transportowej mile widziane

• Znajomość języka ukraińskiego na poziomie bardzo dobrym/biegłym

• Znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym

• Umiejętność pracy z systemem komputerowym klasy ERP/programem księgowym/magazynowym i/lub rozliczającym sprzedaż

• Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców