Brafitterka sprzedawca w sklepie z bielizną Metro Centrum

Lady's Place

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy brafitterki do sklepu z bielizną, w którym oferujemy klientkom fachową pomoc w doborze biustonoszy.

Zakres obowiązków:

Czynności podstawowe:
- sprzedaż bielizny

Czynności dodatkowe:
- dbanie o ekspozycję towaru
- budowanie relacji z klientami
- obsługa sklepu internetowego – uaktualnianie bazy produktów, tworzenie do nich opisów
- telefoniczny i mailowy kontakt z klientami - informowanie klientek o nowych dostawach
- przyjmowanie reklamacji, wydawanie kart stałego klienta
- utrzymywanie czystości i porządku

Oferujemy:
- zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
- szkolenie z zasad doboru prawidłowego rozmiaru, prawidłowej obsługi klienta, obsługi sklepu internetowego, podstawowej obróbki graficznej
- wynagrodzenie (podstawa + prowizja)

Wymagania

- wykształcenie średnie
- otwartość i komunikatywność
- dobra organizacja pracy
- odpowiedzialność i samodzielność
- podstawowa znajomość obsługi komputera
- zainteresowanie i znajomość zasad doboru rozmiaru bielizny mile widziana
- doświadczenie w sprzedaży może być atutem lecz nie jest konieczne
- praca na głównie w centrum ale też na Tarchominie w godzinach 11-19 pon-pt, 11-14 sob.

Prezentacja firmy

Lady's Place to sklep z bielizną damską w którym oferujemy usługę brafit... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Inne