Hays Poland

BPM Developer

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1108033

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.
Dla naszego Klienta – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

BPM DEVELOPER
Lokalizacja: Warszawa
Stosunek pracy: Współpraca B2B (kontrakt via Hays)

Zadania:
-Analiza i modelowanie procesów biznesowych
-Implementacja procesów na platformie Business Process Manager (BPM)
-Implementacja integracji, wymiany danych do/z procesów BPM
-Wparcie testów i zapewnienie jakości oprogramowania

Wymagania:
-Doświadczenie w projektowaniu i budowie rozwiązań opartych o platformę IBM BPM
-Znajomość notacji BPMN, Coaches, Coaches View, Client Side Human Services, Toolkit, Spark (mile widziane)
-Dobra znajomość JavaScript w szczególności Dojo, Ajax, AngularJS wykorzystywanych przy budowaniu frontendu
-Znajomość XML, mile widziana znajomość technologii XSLT
-Znajomość zagadnień integracyjnych WebServices, SOAP, REST
-Doświadczenie w projektowaniu i programowaniu aplikacji korporacyjnych (min. 2 lata)
-Wykształcenie wyższe drugiego stopnia (magister) na kierunku informatyka, matematyka lub pokrewne
-Dobra znajomość języka angielskiego (na poziomie komunikacyjnym w mowie i piśmie)
-Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole

Oferujemy:
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Rozwój umiejętności i specjalistycznej wiedzy
-Benefity: pakiet medyczny i kartę multisport

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland