BPM Consultant / Developer / Programista

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszych Klientów z branż:

-  Globalnej firmy świadczącej usługi z zakresu konsultingu, nowoczesnych technologii i outsourcingu
-  Międzynarodowej firmy doradczej, specjalizującej się w dostarczaniu swoim Klientom rozwiązań                biznesowych

poszukujemy Pasjonatów programowania!

BPM Consultant / Developer / ProgramistaMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Analiza wymagań, projektowanie i tworzenie nowych funkcjonalności w aplikacjach budowanych na platformie Pega BPM lub IBM BPM
  • Integracja tworzonych rozwiązań z innymi systemami informatycznymi klienta
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Podział obowiązków:
    • 70% development
    • 20% analiza, warsztaty i spotkania z klientami
    • 10% utrzymanie

Wymagania:

  • Doświadczenia w roli programisty przy projektowaniu i wdrażaniu systemów informatycznych
  • Znajomości języka programowania Java, Python, C++ lub innego języka obiektowego
  • Znajomości zagadnień związanych z integracją systemów
  • Znajomości zagadnień bazodanowych
  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • Szkolenia techniczne / w tym certyfikowane / pełne wdrożenie w zagadnienia BPM
  • Kursy językowe
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - zatrudnienie bezpośrednio u wybranego Klienta
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Platforma kafeteryjna MyBenefit
  • Pakiety Sportowe
  • Premia roczna

Zapraszamy do niezobowiązującej rozmowy na temat stanowiska oraz innych projektów prowadzonych przez rekrutacyjmy zespół ICT

Z poważaniem,
Consultant ICT, tel. +48 506 287 602, mail: katarzyna.rzepka@hrk.eu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.