BLISKO GRANICY! /LIPSK/Drukowanie zdjęć - zapisy na LISTOPAD/ Dla par!

Dako Job Center

NIEMCY, LIPSK, zagranica

Dako Job Center Dako Job Center
Firma DAKO JOB CENTER z Gliwic (Nr Agencji 25369)
pilnie poszukuje:

Miejsce pracy: NIEMCY, LIPSK

AGENCJA PRACY POSZUKUJE PRACOWNIKÓW DO PRACY NA TERENIE NIEMIEC!

 STANOWISKO: POMOCNIK PRODUKCJI

OPIS STANOWISKA:

  • OBSŁUGA MASZYN DRUKUJĄCE ZDJĘCIA
  • PAKOWANIE MATERIAŁÓW PROMOCYJNYCH - FOTOKUBKI, KALENDARZE, KSIĄŻKI ITP.
  • KONTROLA JAKOŚCI

WYMAGANIA:

  • DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU MILE WIDZIANE
  • ZNAJOMOŚĆ J. NIEMIECKIEGO - DUŻY ATUT
  • DYSPOZYCYJNOŚĆ DO PRACY SEZONOWEJ
  • UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE
  • WŁASNY SAMOCHÓD DO WYJAZDU BĘDZIE DODATKOWYM ATUTEM

OFERUJEMY:

  •     ZATRUDNIENIE W OPARCIU O UMOWĘ O PRACĘ TYMCZASOWĄ - NA ROK
  •     WYNAGRODZENIE: OK. 1800 € BRUTTO
  •     DODATEK DLA KIEROWCY
  •     LICZNE DODATKI: ZA PRACĘ W GODZ. NOCNYCH, NADGODZINY
  •     POMOC W ORGANIZACJI ZAKWATEROWANIA NA TERENIE NIEMIEC
  •     WSPARCIE POLSKIEGO KOORDYNATORA
  •     WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS /  €
  •     LICZNE PREMIE I BONUSY: SYSTEM POLEĆ PRACOWNIKA - 1000 ZŁ NETTO / OSOBA!  PREMIA ZA FREKWENCJĘ - 120€ NETTO / KWARTAŁ!*

*WIĘCEJ INFORMACJI W UZYSKASZ W DZIALE REKRUTACJI

Informujemy, iż w związku z zaostrzeniem przepisów dot. epidemii SARS-COV-2

wjeżdżając do Niemiec trzeba posiadać:

1.   aktualne zaświadczenie osoby zaszczepionej na SARS-COV-2    lub

2.   zaświadczenie lekarskie w oparciu o udokumentowanie bycia ozdrowieńcem   lub

3.   aktualny negatywny test na obecność koronawirusa.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.