Blacharz

BSI

Bergen, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma BSI sp.z o.o. (certyfikat 3455) jest agencją pośrednictwa pracy rekrutującą wykwalifikowanych pracowników do pracy zagranicą.

Obecnie dla naszego norweskiego klienta (agencji pracy) poszukujemy kandydatów na stanowisko BLACHARZA BUDOWLANEGO

- praca przy budowie domów w Bergen, montowanie aluminiowych blach wokół okien, drzwi, dachu.

Oferujemy:

- zatrudnienie na norweskich warunkach od zaraz,
- pomoc w organizacji zakwaterowania oraz kwestii urzędowych,
- ubranie robocze i narzędzia zorganizowane przez pracodawcę,
- po okresie próbnym możliwość długofalowego zatrudnienia.

Wymagania

- co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego jako blacharz budowlany,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego jest warunkiem koniecznym,
- doświadczenie w pracy ze Skandynawii będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Firma BSI Sp. z.o.o. ( certyfikat 3455) zajmuje się rekrutacją pracowni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie