Blacharz Warsztatowy

PPHU NATALUX

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy dla naszych Klientów (numer certyfikatu 10697) blacharzy - warsztatowców na różne obiekty na terenie Holandii.

Wymagane:

  • doświadczenie min. 3lata
  • bezwzględnie certyfikat VCA lub SCC 018
  • znajomość rysunku technicznego i wymiarowania
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • mile widziany SOFI numer
  • mile widziane prawo jazdy i własny samochód
  • własne narzędzia

Oferujemy:

  • pracę całoroczną z bezpośrednim zatrudnieniem u holenderskiego pracodawcy
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 12,00eur netto/godzina
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • wsparcie ze strony polskiego koordynatora przez cały okres trwania zatrudnienia

Aplikujących na stanowisko prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

Zgadzam się na wykorzystywanie przez PPHU NATALUX danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania

i przetwarzania danych osobowych oraz ich udostępniania klientom firmy NATALUX w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej z dnia 27 kwietnia 2016 roku, aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawie do zmiany, dostępu i ochrony tych danych oraz o prawie do przenoszenia danych i bycia zapomnianym.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca na produkcji, Praca Praca fizyczna, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy