Blacharz warsztatowy - monter izolacji przemysłowych

J-C Services Sp. z o.o. Sp. k.

Szwecja, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy monterów izolacji przemysłowych oraz blacharzy warsztatowych.

Wymagania

- Doświadczenie w zawodzie montera izolacji przemysłowych

- Umiejętność wykonywania izolacji ciepło i zimnochronnych

- Umiejętność montażu płaszczy ochronnych

- Umiejętność pracy w zespole

- Dobra organizacja pracy

- Znajomość języka angielskiego – mile widziana

- Wykształcenie kierunkowe - mile widziana

Oferujemy:

- Legalne, stabilne zatrudnienie (umowa o prace)

- Pełny zakres ubezpieczenia zdrowotnego i emerytalnego

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Możliwość nadgodzin

- Możliwość rozwoju zawodowego

- Bezpłatne zakwaterowanie

- Bezpłatne przejazdy

- Profesjonalne narzędzia oraz dobrej jakości odzież roboczą

Wymagane dokumenty:

- Dokumenty potwierdzające dotychczasowe doświadczenie zawodowe

- CV w języku polskim

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą która od 10 lat prężnie działa w branży izolacji przemysł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
12 000PLN - 14 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne