Blacharz / ślusarz - doświadczony pracownik produkcyjny

FULCO Sp. z o.o.

Gliwice, 44-100, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma FONON sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach przyjmie do pracy doświadczonych pracowników produkcyjnych na stanowisko blacharz / ślusarz / monter.

Mile widziana umiejętność spawania oraz inne zdolności techniczne przydatne na produkcji.

Praca będzie polegała między innymi na kształtowaniu metali w ręcznym procesie produkcji - po przeszkoleniu.

Możliwość dołączenia do bardzo dynamicznej firmy o dużym potencjale rozwoju, do zgranego i zaangażowanego zespołu.

Praca odbywa się podczas produkcji produktów o wyjątkowym wyglądzie i przeznaczeniu - zapraszamy na stronę www.la-ds.com.

Wymagane: Pasja do motoryzacji oraz duże zdolności manualne!

Wymagania

Wymagamy:

  • pełnej dyspozycyjności czasowej i możliwości własnego dojazdu do pracy przy ul. Portowej w Gliwicach
  • doświadczenia i samodzielności w pracach ślusarskich i monterskich
  • goziny pracy 7-15 + ew. nadgodziny
  • prawo jazdy kategorii B
  • doświadczenie w mechnice samochodowej
  • mile widziane umiejętności spawania i inne umiejętności warsztatowe

Prezentacja firmy

Grupa Kapitałowa FULCO powstała w 2003 roku, w Gliwicach. <br/>Ob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/12/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
krótki okres próbny (płatny) i dalej umowa o pracę / o dzieło
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
nadgodziny
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji