MB Poznań Sp. z o.o.
Mercedes-Benz Poznań
zatrudni osobę na stanowisko:

BLACHARZ SAMOCHODOWY

Miejsce pracy: Swarzędz, k. Poznania

Opis Stanowiska:

  • wykonywanie zleconych napraw zgodnie z technologią producenta pojazdu
  • wsparcie doradcy technicznego przy weryfikacji i opisie zakresu szkody w pojeździe
  • obsługa narzędzi: ramy do prostowania nadwozi samochodów osobowych i dostawczych, systemu pomiarowego, lutospawarki, spawarek MIG-MAG

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • praca w systemie jednozmianowym
  • płaca zasadnicza + premię uzależniona od wyników
  • możliwość zdobywania doświadczenia w międzynarodowej organizacji
  • stabilne zatrudnienie

Wymagania na powyższym stanowisku:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym / analogicznym stanowisku
  • praktyczna znajomość zagadnień technicznych związanych z pojazdami
  • zaangażowanie i dobra organizacja pracy
  • mile widziane uprawnienia spawalnicze (Mig/ Mag)
  • dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy
  • samodzielne wykonywanie napraw blacharskich
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.