Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

- piłowanie, zwijanie, usztywnianie, wiercenie, trasowanie, cięcie, prostowanie, wyginanie itp. elementów z blachy o różnej grubości,
- wykonywanie podstawowych operacji na obrabiarkach do blach
- zgrzewanie, lutowanie, spawanie, nitowanie i klejenie blach i profili
- łączenie cienkich blach za pomocą lutowania
- wykonywanie obróbki cieplnej blach i części samochodowych
- montowanie i demontowanie elementów nadwozi samochodowych i kabin samochodowych
- sprawdzenie jakości wykonywanych prac naprawczych i montażowych
- ocena stanu blach w samochodzie
- rozróżnienie blach, które są zniszczone lub skorodowane i wymagają naprawy
bądź wymiany
- przycinanie, kształtowanie, łączenie i montowanie elementów z blachy i tworzyw sztucznych
- przygotowanie samochodu do malowania
- wygładzanie, szlifowanie powierzchni
- szpachlowanie
- szlifowanie, wygładzanie szpachli

Oferujemy:
- pracę od zaraz
- atrakcyjne wynagrodzenie
- współpracę długoterminową
- zakwaterowanie
- opiekę koordynatora

Wymagania

- min. 6 lat doświadczenia jako blacharz samochodów osobowych

- dokładność, samodzielność, duża dynamika pracy,

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji