Blacharz samochodowy

Adecco Solutions AS

Norwegia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Opis zadań:
• Praca na warsztacie blacharsko-lakierniczym,
• Przygotowanie samochodów do naprawy oraz sama naprawa nadwozia (demontaż uszkodzonych elementów, naprawa z wykorzystaniem urządzeń pomiarowych i naprawczych),
• Usuwanie mniejszych uszkodzeń karoserii (wgnieceń, przetarć),
• Szpachlowanie, spawanie, obróbka ręczna i mechaniczna blach.

Wymagania

Wymagania:
• Minimum 2-letnie doświadczenie jako blacharz samochodowy,
• Wykształcenie kierunkowe (np. szkoła zawodowa, technikum, dyplom czeladniczy) - dodatkowe szkolenia mile widziane,
• Znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym.
Oferujemy:
• Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy,
• Prace w solidnym warsztacie samochodowym (także autoryzowanym), z możliwością rozwoju oraz bezpośredniego zatrudnienia u klienta po okresie próbnym,
• Wynagrodzenie w granicach 190 – 250NOK (uzależnione jest od udokumentowanego doświadczenia, autoryzowanych szkoleń oraz poziomu języka angielskiego lub norweskiego),
• Koszt podróży do Norwegii pokryty w wysokości do 1.500NOK,
• Pomoc w zakwaterowaniu oraz sprawach administracyjnych (urząd podatkowy), a także wsparcie konsultanta na miejscu,
• Pokrycie kosztów zakwaterowania za pierwszy miesiąc w wysokości do 5.000NOK

Prezentacja firmy

Adecco Norwegia jest częścią Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive