Opis stanowiska pracy

Adecco Norge AS jest częścią Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm zarządzających kapitałem ludzkim. Nasza firma to ponad 100 placówek na terenie całej Norwegii, ok. 4600 osób w pracy każdego dnia. Adecco Norwegia to obecnie lider na rynku norweskim. Mamy 60 lat doświadczenia w branży i oferujemy prace w wielu sektorach norweskiej gospodarki. Aktualnie poszukujemy fachowców z branży budowlanej:

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Blacharz samochodowy Norwegia

Miejsce pracy: Norwegia, Szwecja

Zadania:

  • samodzielna naprawa samochodów osobowych po wypadkach (głównie blacharka samochodowa, a także elementy nadwozia, usuwanie wgnieceń, dziur i odnowienie skorodowanych obszarów)
  • wymiana i naprawa uszkodzonych paneli zgodnie z zaleceniami producenta, z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i technik
  • obsługa specjalistycznych urządzeń np. promienników podczerwieni, ram do prostowania nadwozi, systemu pomiarowego

Wymagania:

  • wcześniejsze doświadczenie w autoryzowanym serwisie– bardzo duży atut
  • wykształcenie kierunkowe
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność posługiwania się półautomatem spawalniczym

Oferujemy:

  • Umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy, jak obowiązujące obecnie na norweskim rynku budowlanym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - min. 210 NOK brutto/godz. (możliwe stawki 210-240 NOK, w zależności od kwalifikacji)
  • Darmowy przelot do Norwegii
  • Długoterminowa i stabilna współpraca
  • Zwrot kosztów dojazdów do i z pracy (na wybranych projektach)
  • Pomoc przy zakwaterowaniu

Aplikacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim lub angielskim.

Oferta dotyczy pracy za granicą. Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Adecco Norwegia jest częścią Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca fizyczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy