In Temporis Polska Sp. z o.o.

BLACHARZ SAMOCHODOWY

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Niemcy, Ellichleben

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Inne

Dla naszego klienta poszukujemy osoby chętnej do podjęcia pracy w Niemczech na stanowisku:
Zakres obowiązków:
• spawanie karoserii;
• naprawa samochodów powypadkowych;
• naprawa wgnieceń i innych uszkodzeń;
• wykonywanie wszelkich napraw blacharskich;
• demontaż uszkodzonych części pojazdów oraz montaż nowych;
• gotowość do pracy za granicą.

Wymagania:
• kilkuletnie doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku;
• co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego;
• dobra kondycja fizyczna;
• staranność i zaangażowanie w wykonywaną pracę;
• auto dyspozycyjne na wyjazd mile widziane.
Oferujemy:
• legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
• stawkę godzinową 13EUR brutto.
• pomoc w organizacji wyjazdu;
• zakwaterowanie zorganizowane i dofinansowane przez pracodawcę;
• możliwość nawiązania długofalowej współpracy.
Oferta pracy tymczasowej.
Licencja Agencji nr 1954.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.