Opis stanowiska pracy

O naszej firmie

G-HR Group Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11610.
Oferujemy tylko sprawdzone przez nas i godne polecenia oferty pracy w kraju i za granicą.
Wyróżnia nas fakt, iż jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi kandydatami, aby zapewnić maksymalną opiekę i kompleksowe wsparcie podczas pobytu za granicą.

G-HR Group to odwrócony proces rekrutacji skupiający uwagę na kandydacie.
Wyślij do nas swoje CV a zrobimy wszystko aby dopasować do Ciebie odpowiednią ofertę spełniającą Twoje oczekiwania!
Transparentność oraz rzetelna i prawdziwa informacja jest dla nas sprawą kluczową.
Już przed wyjazdem będziesz znał wszystkie szczegóły dotyczące stawki tygodniowej netto, kosztów zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu.

Opis stanowiska

Renomowany i nowoczesny warsztat samochodowy, który plasuje się w ścisłej europejskiej czołówce.

Wymagania

Zadania:

  • Rozbieranie, klepanie, składanie;
  • Naprawa uszkodzeń, wgnieceń, wymiana lub demontaż uszkodzonych elementów;
  • Wyrównywanie zagnieceń blacharki;
  • Przygotowywanie blachy, szpachlowanie, szlifowanie, montowanie;

Bardzo mile widziani kandydaci z umiejętnością i doświadczeniem w cynowaniu. Prosimy o umieszczenie takiej informacji w CV.

Oczekujemy:

  • Doświadczenie (min. 2 lata)
  • Sumienności
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Prosimy nie aplikować jeśli nie spełniasz wszystkich powyższych wymogów.

Nasza oferta

Oferujemy:

  • 1700 - 1800 Euro Netto / m-c
  • Darmowe zakwaterowanie - dobre warunki (blisko miejsca pracy)
  • System pracy 3/1 (3 tygodnie pracy, 1 tydzień wolnego)
  • Niemiecka umowa
  • Praca na długi okres czasu, stabilne godziny pracy + możliwość nadgodzin
  • Możliwość pracy i zebrania doświadczenia z luksusowymi samochodami (Porsche, Lamborghini itd) oraz z oldtimerami.

Wymagania

Bardzo dobra oferta pracy. Stabilne godziny oraz pewna i terminowe wynagrodzenia. 1700 - 1800 euro na rękę + darmowe zakwaterowanie.
Prosimy o przemyślane zgłoszenia tylko od osób, które posiadają doświadczenie, spełniają wszystkie kryteria oferty i mogą wyjechać w najbliższym czasie.

Prezentacja firmy

G-HR Group to Twój Partner gdy wyjeżdżasz do pracy za granicę.<br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Inżynieria, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca na produkcji