Opis stanowiska pracy

Nasz Klient jest obecna na rynku motoryzacyjnym od 50 lat, obecnie poszukuje 2 Blacharzy samochodowych.

Miejsce pracy: Exeter w Wielkiej Brytani.

Oferujemy:
• brytyjska umowę o pracę na czas nieokreslony
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• stabilność zatrudnienia,
• szkolenia produktowe oraz możliwość rozwoju zawodowego,
• pracę w doświadczonym zespole.
• Pomoc w otworzeniu konta, zorganizowania NIN oraz pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Wymagania

Zakres obowiązków:
• Wykształcenie kierunkowe
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Czynne prawo jazdy kat. B
• Znajomość obsługi urządzeń kontrolno- pomiarowych
• Doświadczenie w pracy na ramie naprawczej
• Dobra znajomosc j. angielskiego.

Prezentacja firmy

Firma omegaresource zajmuje sie zatrudnianiem zarowno anglikow ja... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive