Opis stanowiska pracy

- wszelkiego rodzaju wykończenia blacharskie na dachach i fasadach budynków

Oferujemy

- wynagrodzenie 186,00 – 220,00 NOK/godz.
- możliwość realizacji nadgodzin
- pomoc w zakwaterowaniu
- pomoc w przelocie
- zatrudnienie na norweskich warunkach

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe – blacharz lub minimum 3 lata doświadczenia w zawodzie
- komunikatywna znajomość języka norweskiego lub angielskiego
- referencje

Prezentacja firmy

Agencja pracy Workshop Bemanning og Kompetanse AS zakupując w 2011 r. 10... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
85PLN - 100PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne