Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/12/2017.

Blacharz / Lakiernik

departament Jura, Francja, zagranica

ATERIMA

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce przez okres min.30 dni przed wyjazdem
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
  • komunikatywna znajomość j. francuskiego

Obowiązki:

  • naprawy blacharskie oraz lakiernicze samochodów osobowych oraz dostawczych

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na terenie Francji (druk A1, karta EKUZ, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, systematyczne rozliczanie czasu pracy)
  • umowę o pracę tymczasową na 6 miesięcy
  • 13,30 EUR brutto / h (35 godzin tygodniowo)
  • zapewnione nadgodziny płatne wg obowiązujących przepisów francuskich
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • częściowe pokrycie kosztów podróży

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia,... wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja