Blacharz/lakiernik

Adecco Norge As

0160 Oslo, zagranica

Opis stanowiska pracy

Oddział Adecco Norge As w Oslo poszukuje blacharzy/lakierników do pracy na terenie całej Norwegii przy nowych projektach w 2018 roku - długie kontrakty, możliwość stałej pracy oraz atrakcyjne stawki.

Wymagania

Wymagania:
- samodzielna naprawa samochodów osobowych po wypadkach (głównie blacharka samochodowa, a także elementy nadwozia, usuwanie wgnieceń, dziur i odnowienie skorodowanych obszarów)
- wymiana i naprawa uszkodzonych paneli zgodnie z zaleceniami producenta, z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i technik
- obsługa specjalistycznych urządzeń np. promienników podczerwieni, ram do prostowania nadwozi, systemu pomiarowego

Kwalifikacje:

- wcześniejsze doświadczenie w blacharstwie
- umiejętność pracy w zespole
- brak konieczności znajomości języka

Oferta:
- zatrudnienie oraz wynagrodzenie zgodnie z norweskimi standardami
- długi kontrakt
- możliwość pracy stałej

- umiejętność posługiwania się półautomatem spawalniczym - atut

Prezentacja firmy

Adecco Norwegia jest częścią Adecco S.A. - światowego lidera wśró... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive