Opis stanowiska pracy

Oferujemy pracę dla Blacharzy - Lakierników Samochodowych w Norwegii, Oslo.

Poszukujemy pracowników do warsztatu samochodowego - specjalizującego się w naprawach typu „SMART repair ” .

Do zakresu obowiązków należy wykonywanie głównie drobnych i szybkich nparaw lakierniczych na niewielkich powierzchniach pojazdów, jak również uswuwanie wgnieceń, naprawa szyb, naprawa felg oraz naprawy wewnątrz kabiny pojazdu.

W zamian za doświadczenie i zaangażowanie w pracę oferujemy:

  • możliwość długoterminowej współpracy
  • pracę na pełny etat – 8 godz/dziennie
  • stawkę 190-200 NOK/h brutto
  • pomoc w wynajęciu mieszkania oraz częściowe dofinansowanie
  • różnorodność wykonywanych zadań w nowocześnie wyposażonym warsztacie
  • system rotacyjny - 3x1 - 3 tygodnie pracujące i 1 tydzień wolnego
  • szkolenia stanowiskowe

Wymagania

Wymagania:

- dobra znajomośc języka angielskiego

- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

- mile widziane doświadczenie w pracy z techmologią Smat repair

- dobra kondycja fizyczna

- prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Barona Nordic Jobs oferuje wiele możliwości pracy w Finlandii, Szwecji o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca fizyczna