Opis stanowiska pracy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na terenie Francji.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko: blacharz/ lakiernik samochodowy

Miejsce pracy: Francja, okolice Bourg en Bresse

Oferujemy pomoc w organizacji transportu oraz zakwaterowaniu na miejscu pracy!

Zakres obowiązków:

- naprawa i prostowanie karoserii w autach osobowych różnych marek,

- wymiana przednich szyb,

- naprawa zarysowań, drobnych uszkodzeń,

- przygotowanie samochodów do lakierowania,

- lakierownie samochodów w kabinie.

 Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę,

- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i stałą premię do wypłaty,

- pełny pakiet socjalny,

- pracę w polskim zespole,

- zorganizowany transport i zakwaterowanie blisko miejsca pracy,

- pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów aplikacyjnych.

Informacja na temat administratora danych oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się na naszej stronie www pod adresem:

Wymagania

- minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

 - wykształcenie min. kierunkowe zawodowe,

- gotowość do wyjazdu za granicę (preferowana dostępność 'od zaraz'),

- mile widziane prawo jazdy kat. B,

- znajomość języka francuskiego lub angielskiego będzie dużym atutem.

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
Pierwsza umowa na okres 2 m-cy
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
100 EURO za polecenie pracownika
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca fizyczna