Blacharz/lakiernik samochodowy (Belgia)

IMPACT Poland Sp. z o.o.

Belgia, zagranica

Od: IMPACT Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Belgia

Dla naszych klientów, belgijskich sieci salonów samochodowych, oraz warsztatów poszukujemy pracowników na stanowisko:

Obowiązki:

  • naprawa uszkodzonej karoserii aut (praca na ramie)
  • montaż i demontaż poszczególnych elementów karoserii samochodów
  • szpachlowanie, szlifowanie i wygładzanie powierzchni aut
  • spawanie metodą Mig/Mag lub sczepianie
  • przygotowywanie powierzchni do lakierowania
  • lakierowanie z użyciem farb na bazie wody
  • praca z pistoletem lakierniczym

*(lokalizacja w zależności od oferty)

Aplikuj, a dobierzemy odpowiednia ofertę do Twojego doświadczenia.

Szczegółowe oferty pracy znajdują się na naszej stronie internetowej: www.impactpraca.pl

Wymagania:

  • doświadczenie min. 2 lata jako blacharz/lakiernik
  • precyzja, dobra jakość pracy
  • min. komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • w pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem, w tym ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskiej
  • wynagrodzenie 15-16€ brutto/godzinę
  • w pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, Internet, woda, gaz i prąd w cenie 72€ / tydzień
  • zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach
  • premie na zakończenie roku - 8,33% wynagrodzenia rocznego brutto
  • dodatek wakacyjny w wysokości – 15,38 % wynagrodzenia rocznego brutto
  • zasiłek rodzinny na każde dziecko
  • zapewniony transport (w zależności od odległości zakwaterowania)
  • opieke naszych wielojęzycznych koordynatorów

Certyfikat KRAZ 275

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.