Opis stanowiska pracy

Firma z wieloletnim stażem na rynku niemieckim poszukuje kandydata do pracy w Niemczech na stanowiska blacharz, lakiernik oraz mechanik samochodowy. Praca na atrakcyjnych kontraktach w renomowanych zakładach w Niemczech zachodnich oraz centralnych.

Praca od zaraz!

Obowiązki

  • przygotowywanie pojazdów do napraw nadwozia
  • naprawy nadwozia z wykorzystaniem urządzeń pomiarowych i naprawczych
  • wykonywanie operacji obróbki ręcznej i mechanicznej blach
  • konserwacja antykorozyjna nadwozi
  • ustalanie zakresu napraw lakierniczych, przygotowanie pojazdu do naprawy i dobieranie koloru lakieru
  • wygładzanie nadwozia z chropowatości przy użyciu szlifierki
  • malowanie podkładowe
  • suszenie powłok, a następnie polerowanie po utwardzeniu
  • lakierowanie właściwe, nakładanie natryskowe powłoki lakierniczej na przygotowaną powierzchnię

Wymagania

  • co najmniej 2 lata doświadczenia w zawodzie,
  • punktualność, sumienność, samodzielność,
  • zaangażowanie i motywacja do pracy
  • pomocna jest znajomość języka niemieckiego, choć nie jest koniecznością.

Oferujemy

  • zarobki na poziomie niemieckim,
  • atrakcyjny program premiowy,
  • płatny urlop,
  • pomoc w odzyskaniu odprowadzanego przez nas w Niemczech podatku,
  • dla pracowników z dziećmi możliwość uzyskania dodatku na dzieci (Kindergeld),
  • długotrwałe zatrudnienie,
  • umowę o pracę bezpośrednio w naszej firmie – nie jesteśmy pośrednikiem,
  • ubezpieczenie ustawowe z pełnym pakietem socjalnym,
  • ubezpieczenie grupowe (opcjonalne; również dla członków rodziny),
  • ubezpieczenie zdrowotne prywatne,
  • pomoc przy relokacji na teren Niemiec,
  • darmowe ubranie robocze,
  • stałą opiekę na kontrakcie,
  • przyjazną atmosferę na stanowisku pracy i w miejscu zamieszkania.

Profil działalności firmy obejmuje min. technikę energii odnawialnej, budownictwo... mieszkalne oraz lakiernictwo i mechanikę pojazdową.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/02/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Motoryzacja / Automotive , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis