Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem firmy, szukamy pracowników na stanowiska Blacharz-izolarz. Potrzebujemy osób pełnych energii, zorientowanych na cel i rozwój.
Wiedza i doświadczenie są dla nas ważne, ale istotne są również kompetencje naszych pracowników.

Zadania na stanowisku:
• Walcowanie, gięcie, cięcie blach
• Montowanie rurociągów
• Izolowanie rurociągów
• Obsługa maszyn typu giętarki, walcarki, wiertarki stołowe, przecinarki taśmowe itp.

Zapewniamy:
• Zatrudnienie w ramach umowy o prace w pełnym wymiarze godzin
• Perspektywy podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• Samodzielność na stanowisku pracy
• Płaską strukturę organizacyjną
• Miłą atmosferę pracy

Wymagania

Osoba, której poszukujemy powinna posiadać:
• Doświadczenie w obróbce blachy i pracy z rurociągami przemysłowymi
• Umiejętność czytania rysunku technicznego
• Doświadczenie w pracy z izolacjami
• Zdolność adaptacji do dynamicznego środowiska pracy
• Umiejętność pracy w zespole
• Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej na wysokości
• Wysoka kultura osobista

Prezentacja firmy

Witamy w Firmie. Naszej firmie, w której największą siłą są ludzie. <... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
20PLN - 25PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji