Blacharz dekarz Norwegia

CBA Recruitment

Oslo, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszych norweskich klientów poszukujemy pracowników na stanowisko:

Blacharz – dekarz Norwegia

Zakres prac:
Blacharze - wykonywanie podwójnego rąbka stojącego, obróbki blacharskie, systemy orynnowania, w niektórych zleceniach fasady.
Dekarze – przede wszystkim krycie dachów płaskich folią PVC oraz papą, izolacje, naprawy dachów.

Oferujemy:
Legalna, stała i sprawdzona praca.
Wynagrodzenie 210 – 230 NOK/godz.
Możliwość realizacji nadgodzin
Pomoc w zakwaterowaniu
Zatrudnienie na norweskich warunkach (pomoc w uzyskaniu norweskiego pozwolenia na pracę oraz numeru podatkowego) oraz stałe zatrudnienie po przejściu okresu próbnego.
Data rozpoczęcia rozpatrywana indywidualnie

Mile widziane
gotowość na rozpoczęcie pracy od zaraz
własny samochód
zgłoszenia osób przebywających na terenie Norwegii

Prosimy o załączenie do CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)”.

Wymagania

Wymagania
Wykształcenie kierunkowe – blacharz/ dekarz lub minimum 3 lata doświadczenia w zawodzie
Komunikatywna znajomość języka norweskiego lub angielskiego (lub chęć uczestniczenia w kursie językowym)
2 numery do referencji potwierdzające doświadczenie zawodowe

Prezentacja firmy

CBR jest częścią międzynarodowej grupy CBA Fagformidling z główną siedzi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy